Jak zdobyć 25.000 simoleonow i 2 Lp


The Sims FreePlay Hack

Jak zdobyć 25.000 simoleonow i 2 Lp

W filmiku pokaże wam krok po kroku jak zdobyć trochę gotówki jest to sprawdzony sposób. Gdy nie wyjdzie proszę się nie zniechęcać próbujcie najważniejsze wykonać wszystko tak jak jest ukazane w filmie jeśli macie pytania zapraszam do komentowania . Jeśli uważasz że film był pomocny zostaw kciuka w górę 👍

1. Zbierz jaknajwiecej simow w jednym miejscu upewnij się że każdy z nich wykonuje zadanie (ja zawsze wybieram sadzenie)
2. Wychodzimy z gry zapisując ja NIE minimalizujac
3. Wyłączam WiFi w ustawieniach zmieniamy datę dzień miesiąc i rok (ja wybieram rok na którym kończy się kalendarz) oraz godzinę (np z popoludiowej na ranna)
4. Wchodzimy w grę następnie wyświetla nam się komunikat że nie mamy połączenia z internetem wtedy dopiero włączamy WiFi to ważne ponieważ gdy zrobimy to wcześniej system automatycznie sam ustawi właściwą datę i godzinę.
5. Wchodzimy w nasz domek w którym wszyscy simowe wykonują dana czynność (można też zauważyc że jeśli np zmieniliscie godzinę z rannej na wieczorna w grze będzie ciemno)
6. Minimalizujemy grę i czyścimy ekran z zakładek warto odczekać około 30sek-1min
7. Uruchamiamy grę ponownie powinien nam się pojawić komunikat witamy ponownie z racji długiej nie obecności dostajesz bonus 25.000 i 2Lp
8. Wchodzimy do domku wszyscy simowie powinni skończy wykonywać swoje czynności co daje nam z plantacji pieniążki dodatkowo wszystkie budynki dają nam pieniążki ewentualnie punkty xp
Ps. Simowie z domku skończyli swoje czynności lecz dla innych simow czas stanął w miejscu co oznacza że ciągle wykonują swoje czynności w czasie rzeczywistym.
Video Rating: / 5

There is The Sims FreePlay Hack and jak zdobyć simoleony w sims freeplay.

Jej kody

Poradnik po polsku jak mieć za darmo w The Sims Free Play 2 miliardy LP I S NIEKOŃCZY SIĘ 100%Prawda

Zoztań do końca
Aptoide http://en.aptoide.com

Zostawcie ocenę i piszcie komentarze
Video Rating: / 5

Nasze simy mogą w końcu się całować i przytulać!!

Sposób jest troszkę kosztowny (no bo za dzieci się płaci w the sims freeplay) ale dla chcącego nic trudnego.
Do zobaczenia wkrótce 🙂☺️

To jest moja ulubiona wersja the sims freeplay z modami gra się lepiej i fajniej.
💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Created by VideoShow:http://videoshowapp.com/free

Video Rating: / 5